12-04-2024
Elektrisch
Automaat
30.373 km
Onbekend
Onbekend
12-04-2024
Elektrisch
Automaat
30.373 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | Z-714-FT Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | EV6 |
| Tellerstand |
30.373 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Light Edition 58 kWh |100% SOH|Camera|Carplay|Trekhaak|Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CV
|
| RDW variant |
F5E12
|
| RDW uitvoering |
E11A11
|
| RDW handelsnaam |
EV6
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11073*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 125 kW |
| Vermogen elektromotor | 125 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 58 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 55,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 337 km |
| Actieradius zomer | 292 km |
| Actieradius winter | 252 km |
| Actieradius zonder range extender | 394 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,27 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 78,66 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 16,11 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 180 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,26 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 798,57 km/h |
| Verbruik geschat | 18,97 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,67 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,37 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 468,00 x 188,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1775 kg
|
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 12-04-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Skiluik |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.