10-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
64.387 km
1.490 cc
4 l/100km
10-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
64.387 km
1.490 cc
4 l/100km
| Kenteken | Z-677-KS Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS |
| Tellerstand |
64.387 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid 115 First Edition | JBL | Head Up | ACC | Leder | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XPA1F(EU,M)
|
| RDW variant |
MXPH11(H)
|
| RDW uitvoering |
MXPH11L-BHXGBW(2A)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0437*00 |
| Vermogen totaal | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | Door onjuiste software van de Skid control ECU, welke verschillende functies van het remsysteem aanstuurt, voltooid deze ECU niet altijd alle procestaken. |
| Materiële gevolgen | Er zullen meerdere waarschuwingslampjes gaan branden en onder andere de elektronische handrem zal niet werken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het opnieuw programmeren van de skid control ECU. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan onbedoeld een reset plaatsvinden. Daarbij is het mogelijk dat de Data Communicatie Module (noodroepsysteem) beschadigt. |
| Materiële gevolgen | Niet kunnen benaderen en inschakelen van nooddiensten zonder dat over het niet functioneren van het noodroepsysteem vooraf is gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De Data Communicatie Module (DCM) wordt dan opnieuw geprogrammeerd en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De radarsensor van de remassistent is mogelijk niet goed ingesteld. |
| Materiële gevolgen | De remassistent zal niet werken zoals dat bedoeld is. Dit verhoogt het risico op een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar word verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De remassistent zal opnieuw worden ingesteld. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 394,00 x 175,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1615 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head UP Display |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Virtuele dashbord |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.