22-03-2019
Benzine
Automaat
106.670 km
1.332 cc
5 l/100km
22-03-2019
Benzine
Automaat
106.670 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | XV-343-D Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 200 |
| Tellerstand |
106.670 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200 Business Solution AMG Night Pakket (NL-auto, Goed OndH, Camera, Navi, StoelV, PDC V+A, Etc) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X2H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150B
|
| RDW handelsnaam |
A 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 442,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless start |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht -en regensenor |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem Professional |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting(Optioneel) |
| Side skirts |
| Sportdesign pakket V+A |
| Sporteindpijpen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB aansluiting |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.