19-05-2016
Diesel
Automaat
230.646 km
1.968 cc
6 l/100km
19-05-2016
Diesel
Automaat
230.646 km
1.968 cc
6 l/100km
| Kenteken | VV-571-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER DOUBLE CAB |
| Tellerstand |
230.646 km, op 14-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 TDI 150pk Dubbele Cabine Highline Trekhaak/Leder/Adap.Cruise/Carplay/LED/Navi/18" |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
7HC-PON
|
| RDW variant |
GCXFA280X0
|
| RDW uitvoering |
LNFD7BT0116NVR27MMG0
|
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER DOUBLE CAB
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0381*16 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Ledig gewicht |
1904 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 896 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-05-2026 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Betonplex in laadruimte |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dubbele cabine |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Unikleur/pastel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.