24-02-2023
Elektrisch
Automaat
78.420 km
Onbekend
Onbekend
24-02-2023
Elektrisch
Automaat
78.420 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | VTR-32-G Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | KANGOO VAN E-TECH ELECTRIC |
| Tellerstand |
78.420 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 44kWh l AIRCO l CLIMA l CAMERA l CRUISE CONTROL |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
RFK
|
| RDW variant |
RFE
|
| RDW uitvoering |
JA0AT00DB000
|
| RDW handelsnaam |
KANGOO VAN E-TECH ELECTRIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2018/858*00002*07 |
| Tellerstand |
78.420 km, op 08-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De achterdeurvergrendelingen zijn scherp en geplaatst dat ze in contact kunnen komen met de gebruiker bij het in- en uitstappen of bij het leunen tegen de achterkant van het voertuig. |
| Materiële gevolgen | Bij het in- of uitstappen van de auto kan een gebruiker het risico lopen om zijn hoofd te verwonden op de slotvangers van de achterportieren. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een beschermkap plaatsen op de slotvanger |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-3035333 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 449,00 x 186,00 x 181,00 cm |
| Ledig gewicht |
1583 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 637 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 50 à € 50 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| 22 kW lader |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Automatische dimverlichting |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersstoel |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camerabeeld in binnenspiegel |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Kleur wit |
| Laadruimte betimmerd |
| Laadvloer |
| Lat om lat betimmering |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| MirrorLink |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Onderhoudshistorie |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Sidebars |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Traction Control |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.