06-08-1997
Benzine
Handgeschakeld
217.189 km
1.360 cc
Onbekend
06-08-1997
Benzine
Handgeschakeld
217.189 km
1.360 cc
Onbekend
| Kenteken | VS-LF-45 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 170C 1.4 |
| Tellerstand |
217.189 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 170C 1.4 |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW handelsnaam |
PARTNER 170C 1.4
|
| Aantal deuren | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op randprofiel onder motorkap |
| Topsnelheid | 149 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 17 seconden |
| Ledig gewicht |
1048 kg
|
| Massa rijklaar |
1670 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1670 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 524 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 32 à € 32 per maand |
| APK vervaldatum | 05-06-2026 |
| Stuurbekrachtiging |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.