30-08-2022
Lpg en benzine
Automaat
84.639 km
3.490 cc
Onbekend
30-08-2022
Lpg en benzine
Automaat
84.639 km
3.490 cc
Onbekend
| Kenteken | VPJ-18-X Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | F150 |
| Tellerstand |
84.639 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Lpg en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 3.5 V6 Ecoboost SuperCrew |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| RDW type |
F-150
|
| RDW handelsnaam |
F150
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.490 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
298 kW (405 pk)
|
| Type gasinstallatie |
115R gasinstallatie
|
| Afmetingen | 589,00 x 203,00 x 196,00 cm |
| Ledig gewicht |
2490 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1400 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 77 à € 77 per maand |
| APK vervaldatum | 30-08-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptive cruisecontrol |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Luchtvering |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.