25-11-2021
Diesel
Automaat
106.106 km
1.997 cc
5 l/100km
25-11-2021
Diesel
Automaat
106.106 km
1.997 cc
5 l/100km
| Kenteken | VNH-11-S Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Tellerstand |
106.106 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 180 PK L2 Premium | Duindam Original | |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
EHZ7-A2F21C
|
| RDW handelsnaam |
EXPERT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*18 |
| Tellerstand |
106.106 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De brandstofleiding kan beschadigen en lek raken door contact met de carrosserie en kunststofonderdelen onder het voertuig |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot verlies van contact met de weg of weggebruikers in de buurt van de auto kunnen uitglijden, waardoor het risico op een ongeval toeneemt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de brandstofleiding controleren en een bescherming aanbrengen. Een beschadigde brandstofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door een fout in de software van de regelmodule van de motor (ECU) gaat het motormanagementlampje (MIL) mogelijk niet branden als er fouten optreden. |
| Materiële gevolgen | Een verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder hiervoor wordt gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regelmodule van de motor (ECU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 496,00 x 192,00 x 190,00 cm |
| Ledig gewicht |
1636 kg
|
| Massa rijklaar |
1736 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 69 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2790 kg
|
| Laadvermogen | 1154 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 50 à € 50 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-09-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geïsoleerde comfort scheidingswand met vaste ruit |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| wifi |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.