17-08-2021
Lpg en benzine
Automaat
98.228 km
5.654 cc
13 l/100km
17-08-2021
Lpg en benzine
Automaat
98.228 km
5.654 cc
13 l/100km
| Kenteken | VLF-76-F Switch kenteken |
| Merk | RAM |
| Model | RAM 1500 |
| Tellerstand |
98.228 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Lpg en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 5.7 V8 4x4 Crew Cab Limited|Pano|Head-Up|Camera|Harman/Cardon|Split-Tailgate|LPG|Luchtvering|Onderbouw |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| RDW handelsnaam |
RAM 1500
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
322 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 592,00 x 208,00 x 197,00 cm |
| Ledig gewicht |
2718 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 782 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 83 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Advanced Safety Pack |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Harman\kardon soundsystem |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Houten stuurwiel |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| LPG installatie onderbouw |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Memorystoelen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Off-Road-pakket |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie achter |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Treeplanken |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.