06-02-2021
Elektrisch
Automaat
83.252 km
Onbekend
Onbekend
06-02-2021
Elektrisch
Automaat
83.252 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | VJG-56-B Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Tellerstand |
83.252 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Premium 50 kWh |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
1
|
| RDW uitvoering |
ZKXZ-B7U01C
|
| RDW handelsnaam |
EXPERT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*15 |
| Tellerstand |
83.252 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De motor kan spontaan uitvallen tijdens het rijden door een storing in de communicatie tussen de electrische regeleenheid en de aircocompressor. |
| Materiële gevolgen | De motor kan na het spontaan afslaan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de motor (eVCU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 496,00 x 192,00 x 190,00 cm |
| Ledig gewicht |
1849 kg
|
| Massa rijklaar |
2875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2875 kg
|
| Laadvermogen | 1026 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| APK vervaldatum | 06-02-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.