17-05-2018
Diesel
Automaat
205.422 km
2.298 cc
6.9 l/100km
17-05-2018
Diesel
Automaat
205.422 km
2.298 cc
6.9 l/100km
| Kenteken | VHP-23-J Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN NAVARA |
| Tellerstand |
205.422 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | MARGE 2.3 dCi 190pk Tekna Double Cab Snoeks 3500KG |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| RDW type |
D231
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN NAVARA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. balk |
| Omschrijving defect | Er is een software-update voor het Selective Catalytic Reduction (SCR)-systeem beschikbaar. |
| Materiële gevolgen | De emissies van het voertuig zullen in reële rijomstandigheden verbeteren. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Bij deze afspraak wordt een software update uitgevoerd aan de ADCM (AdBlue Dosing Module) |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5162026 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
183 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 533,00 x 185,00 x 181,00 cm |
| Ledig gewicht |
2201 kg
|
| Massa rijklaar |
3035 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3035 kg
|
| Laadvermogen | 834 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-06-2026 |
| 4x4 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB radio |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Rondomzicht camera |
| Sidebars |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Treeplanken |
| Trekhaak |
| Xpedition uitvoering |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.