15-07-2020
Diesel
Automaat
173.684 km
1.997 cc
6 l/100km
15-07-2020
Diesel
Automaat
173.684 km
1.997 cc
6 l/100km
| Kenteken | VGJ-47-V Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Tellerstand |
173.684 km, op 21-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 BlueHDI 120 Long Asphalt DC |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHK8-D2F01U
|
| RDW handelsnaam |
EXPERT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*10 |
| Tellerstand |
173.684 km, op 21-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
199 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 15 seconden |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 195,00 cm |
| Ledig gewicht |
1855 kg
|
| Massa rijklaar |
3020 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 69 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3020 kg
|
| Laadvermogen | 1165 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-07-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 17" lichtmetalen velgen type "Phoenix Gris Eclat" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control (dual-zone) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Pack Comfort en Safety Nav |
| Pack Comfort Safety Nav |
| Pack Confort Navi |
| Pack Safety |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbare voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| Zij-airbags |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.