09-08-2018
Diesel
Automaat
198.652 km
2.970 cc
8 l/100km
09-08-2018
Diesel
Automaat
198.652 km
2.970 cc
8 l/100km
| Kenteken | VFJ-97-L Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | AMAROK |
| Tellerstand |
198.652 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Deep black pearl effect (zwart) |
| Uitvoering | 3.0 TDI 204pk DSG V6 4Motion Highline Dark Label |
| Carrosserievorm | Terreinwagen |
| RDW type |
2H
|
| RDW handelsnaam |
AMAROK
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. balk by vooras |
| Omschrijving defect | De lierkabel van de reservewielhouder kan onder bepaalde omstandigheden breken. |
| Materiële gevolgen | Als het reservewiel op de grond valt wordt het wiel door de secundaire veiligheidskabel achter de auto aangesleept, Als dit onopgemerkt blijft kan ook deze veiligheidskabel breken en leidt dit tot verlies van het reservewiel. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Er wordt een diefstalbeveiliging voor het reservewiel gemonteerd om het reservewiel vast te zetten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 555 7000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
211 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.5 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
2288 kg
|
| Massa rijklaar |
2920 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2920 kg
|
| Laadvermogen | 632 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-10-2026 |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 20'' |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sidebars |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.