28-08-2018
Diesel
Handgeschakeld
134.399 km
2.143 cc
8 l/100km
28-08-2018
Diesel
Handgeschakeld
134.399 km
2.143 cc
8 l/100km
| Kenteken | VDR-61-N Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Tellerstand |
134.399 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 314 2.2 CDI L2H1 EURO 6 MARGE AUTO 3 zitplaatsen. |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
906BB35
|
| RDW variant |
LMM21350N
|
| RDW uitvoering |
MEB28UA3
|
| RDW handelsnaam |
SPRINTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0301*15 |
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Tellerstand |
134.399 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Het aansluitpunt van de retourleiding van de hydraulische stuurbekrachtiging is mogelijk niet juist vastgemaakt hierdoor kan de stuurbekrachtiging uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Onder bepaalde gebruiksomstandigheden kan de leiding los raken van de hydraulische stuurbekrachtiging met als gevolg uitvallen van de stuurbekrachtiging. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de aansluitingen van de hydraulische leidingen voor de stuurbekrachtiging controleren en indien nodig met een slangklem weer vast zetten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
218 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
2230 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1270 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-09-2026 |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elektrische ramen voor |
| Gesloten achterdeuren |
| grijs kenteken |
| i.o Imperiaal |
| i.o Lichtmetalen velgen |
| i.o trekhaak |
| Keyless start |
| Leesverlichting in de hemel |
| N.A.P. kilometer Check |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.