27-05-2013
Diesel
Automaat
468.360 km
2.987 cc
9.2 l/100km
27-05-2013
Diesel
Automaat
468.360 km
2.987 cc
9.2 l/100km
| Kenteken | VD-368-N Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER MULTICAB |
| Tellerstand |
468.360 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 219 3.0 CDI l DUBBEL CABINE l AUTOMAAT l AIRCO l TREKHAAK |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
906BB30
|
| RDW variant |
DNNE1300N
|
| RDW uitvoering |
NFA13TA7
|
| RDW handelsnaam |
SPRINTER MULTICAB
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0449*02 |
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Tellerstand |
468.360 km, op 08-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. |
| Materiële gevolgen | De nieuwe software zal helpen om de gemiddelde stikstofoxide-uitstoot van het voertuig tijdens het rijden verder te verminderen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een software-update uitvoeren en de elektrische omschakelklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
243 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.2 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.1 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
2186 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 814 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterdeuren met ruiten |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersstoel |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kasteninbouw |
| Laadruimte betimmerd |
| Laadvloer |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudshistorie |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Radio/cd/audio systeem |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.