27-09-2019
Diesel
Handgeschakeld
68.735 km
1.461 cc
4.7 l/100km
27-09-2019
Diesel
Handgeschakeld
68.735 km
1.461 cc
4.7 l/100km
| Kenteken | VBZ-80-N Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | KANGOO |
| Tellerstand |
68.735 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Blue dCi 95 Comfort Maxi |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
W
|
| RDW variant |
FW51
|
| RDW uitvoering |
FW51H1
|
| RDW handelsnaam |
KANGOO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0006*41 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Afmetingen | 467,00 x 183,00 x 181,00 cm |
| Ledig gewicht |
1332 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 868 kg |
| Trekgewicht geremd | 1050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-05-2027 |
| Achteruit rij camera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betimmerde laadruimte |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dubbele airbags |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Handsfree |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio cd met stuurbediening |
| Schuifdeur rechts |
| Sidebars |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Tussenwand volledig |
| Twee achterdeuren |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.