30-08-2019
Diesel
Automaat
135.049 km
1.499 cc
4.3 l/100km
30-08-2019
Diesel
Automaat
135.049 km
1.499 cc
4.3 l/100km
| Kenteken | VBS-45-F Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER |
| Tellerstand |
135.049 km, op 05-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDI Asphalt|BTW|NAVI|PDC| |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHZR-G2F021
|
| RDW handelsnaam |
PARTNER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0625*05 |
| Omschrijving defect | Vanwege het niet gemonteerd zijn van een passagiersairbag is er voor de buitenste passagierstoel een te licht werkende gordelspanner gemonteerd. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordel van de passagiersstoel voor (buitenzijde) houdt de passagier bij een ernstige botsing mogelijk onvoldoende tegen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt gewaarschuwd de buitenste passagierstoel niet te gebruiken voordat het defect is hersteld en wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze vervangt dan de gordel en gordelspanner. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De werking van de passagiersveiligheidsgordel is mogelijk niet juist.. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordel kan de voorpassagier mogelijk niet goed op zijn plaats houden bij een zware aanrijding |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Klanten worden gewaarschuwd de passagiersstoel niet te gebruiken en verzocht zich bij de dealer te melden voor vervanging van het defecte onderdeel. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4.3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1351 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 679 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer. Het totaal aantal inspecties (waarbij gebreken zijn geconstateerd) voor dit type is 1 inspecties.
| Code | Omschrijving | Aantal |
|---|---|---|
| 391 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht | 1 |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betrouwbare service |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bullbar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Financieringsopties |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| PDC |
| Proefrit |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.