28-08-2019
Elektrisch
Automaat
88.463 km
Onbekend
Onbekend
28-08-2019
Elektrisch
Automaat
88.463 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | VBR-60-J Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Kangoo |
| Tellerstand |
88.463 km, op 09-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Z.E. Maxi Navi Airco EIGEN ACCU |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FW
|
| RDW variant |
RZE1
|
| RDW uitvoering |
AZBEA01BHAF0
|
| RDW handelsnaam |
KANGOO EXPRESS Z.E.
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0089*13 |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 467,00 x 183,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
1493 kg
|
| Massa rijklaar |
2180 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2180 kg
|
| Laadvermogen | 687 kg |
| Trekgewicht geremd | 322 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 322 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 47 per maand |
| APK vervaldatum | 28-08-2027 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Leaseconstructie accupakket |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Standkachel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.