07-08-2019
Diesel
Handgeschakeld
186.560 km
1.461 cc
5 l/100km
07-08-2019
Diesel
Handgeschakeld
186.560 km
1.461 cc
5 l/100km
| Kenteken | VBL-64-R Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE VAN |
| Tellerstand |
186.560 km, op 14-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 Blue dCi Intens |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
RFBT
|
| RDW variant |
VH2
|
| RDW uitvoering |
A66TA0A00N00
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE VAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*NKS*0094*02 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Afmetingen | 463,00 x 181,00 x 1.560,00 cm |
| Ledig gewicht |
1357 kg
|
| Massa rijklaar |
1961 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1961 kg
|
| Laadvermogen | 604 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.