04-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
71.094 km
2.298 cc
7 l/100km
04-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
71.094 km
2.298 cc
7 l/100km
| Kenteken | VBF-73-T Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Tellerstand |
71.094 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.3 dCi 145PK L3H2 | Camera | Cruise | Navi | Airco | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
MF
|
| RDW variant |
FM9T
|
| RDW uitvoering |
MSB31063J3T0
|
| RDW handelsnaam |
MASTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0023*34 |
| Omschrijving defect | De brandstoftoevoerleiding kan door wrijving met de cilinderkop mogelijk beschadigd raken, waardoor brandstof in de motorruimte kan lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage kan leiden tot een veiligheidsrisico. |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de brandstofpijp inspecteren en indien nodig beschermen of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
186 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Afmetingen | 620,00 x 207,00 x 255,00 cm |
| Ledig gewicht |
2166 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1334 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-07-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 12Volt aansluiting |
| Achterdeuren |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Betimmering |
| Bijrijdersbank |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB+ |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hoofdsteunen achter |
| Lederen versnellingspook |
| LED verlichting laadruimte |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Sidebars |
| SRS |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Tussenschot |
| USB-aansluiting |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.