15-02-2013
Diesel
Handgeschakeld
301.442 km
1.997 cc
6.4 l/100km
15-02-2013
Diesel
Handgeschakeld
301.442 km
1.997 cc
6.4 l/100km
| Kenteken | VB-815-D Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT BUSINESS VAN |
| Tellerstand |
301.442 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 HDI marge dubbel cabine leer navi |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
X-SA
|
| RDW variant |
URHH8
|
| RDW uitvoering |
6
|
| RDW handelsnaam |
EXPERT BUSINESS VAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0474*01 |
| Plaats chassisnummer | r. watergoot |
| Omschrijving defect | Een elektrische verbinding van de brandstofverwarming in het brandstoffilterdeksel kan oververhit raken. Hierdoor kan het deksel vervormen. |
| Materiële gevolgen | Indien het defect optreedt kan de motor bij stationair toerental afslaan, niet meer starten en is er kans op brandstoflekkage. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekker en het deksel controleren en indien nodig vervangen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
168 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Ledig gewicht |
1836 kg
|
| Massa rijklaar |
2973 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2973 kg
|
| Laadvermogen | 1137 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-02-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Startonderbreker |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.