05-03-2024
Diesel
Handgeschakeld
14.989 km
2.298 cc
Onbekend
05-03-2024
Diesel
Handgeschakeld
14.989 km
2.298 cc
Onbekend
| Kenteken | V-97-DPL Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Tellerstand |
14.989 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | 676 Noir Nacre (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | T35 2.3 dCi 135 L2H2 Work Edition |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
MA
|
| RDW variant |
FM
|
| RDW uitvoering |
00M06W3113D3T0
|
| RDW handelsnaam |
MASTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0016*55 |
| Afmetingen | 555,00 x 207,00 x 249,00 cm |
| Ledig gewicht |
1956 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1544 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 3 zitplaatsen totaal |
| Achterdeuren zonder ruit |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex vloer |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Half gladde betimmering, half lat-om-lat betimmering zijwanden |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sidebars |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.