16-11-2009
Benzine
Handgeschakeld
45.034 km
1.587 cc
Onbekend
16-11-2009
Benzine
Handgeschakeld
45.034 km
1.587 cc
Onbekend
| Kenteken | V-91-PLR Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER |
| Tellerstand |
45.034 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6-16V Benzine Marge!! grijs kenteken |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
PARTNER
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Tellerstand |
45.034 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 159 km/h |
| Ledig gewicht |
1305 kg
|
| Massa rijklaar |
2205 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2205 kg
|
| Laadvermogen | 900 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 702 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| APK vervaldatum | 16-11-2013 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitwisser |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Houten vloer in laadruimte |
| Startonderbreker |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.