12-01-2019
Diesel
Automaat
146.387 km
1.968 cc
7 l/100km
12-01-2019
Diesel
Automaat
146.387 km
1.968 cc
7 l/100km
| Kenteken | V-591-VD Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER DOUBLECAB |
| Tellerstand |
146.387 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Deel Black (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TDI 204PK 4 Motion L2H1 DC Highline| Schuifdak | Alcantara | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
7J0-PON
|
| RDW variant |
NCXEB308X1
|
| RDW uitvoering |
LNAD7BT0117VVR227MMG
|
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER DOUBLECAB
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1043*14 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
175 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2225 kg
|
| Massa rijklaar |
3080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3080 kg
|
| Laadvermogen | 855 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| ABS |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterklep |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Betonplex in laadruimte |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch-pakket |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| ESP |
| Executive Plus-pakket |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kunstlederen bekleding |
| Lederenbekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalenvelgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.