29-05-2019
Diesel
Handgeschakeld
179.793 km
1.997 cc
6 l/100km
29-05-2019
Diesel
Handgeschakeld
179.793 km
1.997 cc
6 l/100km
| Kenteken | V-398-ZK Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | EXPERT |
| Tellerstand |
179.793 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 231L 2.0 BlueHDI 150 DC Premium sport |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHXH-C2B01U
|
| RDW handelsnaam |
EXPERT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*04 |
| Omschrijving defect | De brandstofleidingen aan de onderzijde van de carrosserie zijn mogelijk beschadigd. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot brandstoflekkage, brandstofgeur in de cabine of verminderde prestaties. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de staat van de brandstofleidingen aan de onderzijde van de carrosserie en het indien nodig vervangen van de leidingen. Bij alle auto's moeten nieuwe beschermmantels worden geplaatst om deze beschadiging in de toekomst te voorkomen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterremslangen zijn mogelijk door wrijving beschadigd. |
| Materiële gevolgen | Het remvermogen van de auto kan hierdoor verminderen of in een uiterst geval uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de staat van de remslangen links- en rechtsachter en het indien nodig vervangen van de slangen. Bij alle auto's moet een nieuwe bevestigingsklem worden geplaatst om deze beschadiging in de toekomst te voorkomen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
143 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 194,00 cm |
| Ledig gewicht |
1734 kg
|
| Massa rijklaar |
2910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2910 kg
|
| Laadvermogen | 1176 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag-pakket |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.