16-06-2021
Elektrisch
Automaat
9.862 km
Onbekend
Onbekend
16-06-2021
Elektrisch
Automaat
9.862 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | TVF-42-N Switch kenteken |
| Merk | CENNTRO |
| Model | CARGO 500 |
| Tellerstand |
9.862 km, op 16-04-2024
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | | Electric | box | vangmuil | parkeer cam | L7E |
| Carrosserievorm | Bakwagen |
| RDW handelsnaam |
CARGO 500
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Land- of bosbouwtrekker
|
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 1
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
16-06-2021
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
16-06-2021
|
| Datum laatste tenaamstelling |
07-03-2022
|
| Tellerstand |
9.862 km, op 16-04-2024
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Afmetingen | 391,00 x 140,00 x 190,00 cm |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 30 à € 30 per maand |
| 175/64/R14 banden |
| Achteruitrij camera |
| Airbag bestuurderskant |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bekerhouders |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel rechts |
| Centrale vergrendeling |
| Elektrische verwarming met vooruit ontwasseming |
| In diverse opbouwen leverbaar |
| Lastafhankelijke remkracht verdeler |
| LED dagrij verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| MC Pherson veersysteem |
| Meerdere opbergruimtes |
| Multimedia LCD Scherm |
| Optie: 200 km actieradius |
| Optie: custom made opbouw |
| Radio media BT box |
| Rondom schijfremmen |
| Schuiframen |
| Seval Wip Trailer met vangmuil constructie |
| Snelheid 25/45/60/85 km/u |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare stoelen |
| XXL spiegels |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.