16-10-2018
Benzine
Handgeschakeld
153.826 km
1.197 cc
6 l/100km
16-10-2018
Benzine
Handgeschakeld
153.826 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | TS-408-X Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN QASHQAI |
| Tellerstand |
153.826 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | | VAN 2e EIG | CRUISE CONTROL | LANE ASSISIT | PAN (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Tekna | 2e EIG | PANORAMADAK | 360 CAMERA | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J11
|
| RDW variant |
D
|
| RDW uitvoering |
D73
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN QASHQAI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0963*15 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 439,00 x 181,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 674 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 2 sleutels |
| 3 hoofdsteunen achter |
| 3 Zitplaatsen Achter |
| 6 versnellingen |
| 360° Vision Pack |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio affabriek |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Benzine |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth handsfree |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dashboardkastje |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Financial Lease mogelijk - informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoedenplank |
| Hoofdsteunen actief |
| Hoofdsteunen voor |
| Incl. boekjes |
| Incl. nw APK |
| Incl. Onderhoudshistorie |
| Inruil mogelijk |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kinderslot |
| Km stand is Logisch!! NAP |
| Koplampen adaptief |
| LANE ASSIST |
| Leather Pack |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Nederlandse auto |
| Niet-rokers auto |
| Onderhoudsboekje |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Van 2e eigenaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeert in zeer nette staat |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| VOORZIEN VAN EEN DISTRIBUTIEKETTING |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.