07-09-2017
Diesel
Automaat
256.205 km
1.598 cc
4 l/100km
07-09-2017
Diesel
Automaat
256.205 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | TL-626-K Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
256.205 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 TDI Highline Business R |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
AUV
|
| RDW variant |
VACDDYAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002N7MMON1VL
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0627*26 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
106 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 457,00 x 180,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1940 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1940 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Side skirts |
| Skiluik |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak-pakket |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Veiligheids-pakket |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Winter-pakket |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.