04-12-2002
Benzine
Automaat
296.058 km
2.671 cc
13 l/100km
04-12-2002
Benzine
Automaat
296.058 km
2.671 cc
13 l/100km
| Kenteken | TG-221-L Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI ALLROAD |
| Tellerstand |
296.058 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.7 V6 | DB V.V. | Autm | Trekhaak | Leer | PDC | Stoelverwarming | |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW handelsnaam |
AUDI ALLROAD
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | v. by schutbord |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
19 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 481,00 x 185,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
1865 kg
|
| Massa rijklaar |
2465 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2465 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2320 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| APK vervaldatum | 09-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische niveauregeling |
| Autotelefoon |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Geluidwerend glas |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Skiluik |
| Sportstoelen voor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.