29-12-2017
Benzine
Handgeschakeld
203.025 km
1.395 cc
5 l/100km
29-12-2017
Benzine
Handgeschakeld
203.025 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | SN-893-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
203.025 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Tungsten silver metallic (K5K5) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI Highline Business R |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4CZCAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ015N7MMON1ML
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*30 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
122 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1168 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 612 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Active Info Display |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie |
| Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) tussen 30-210 km/h (MT) |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours) |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Climatronic (automatische airconditioning) |
| DAB ontvanger |
| Dakspoiler |
| Diefstalalarm 'Plus' |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun |
| mistlampen voor adaptief |
| Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensoren (Park Distance Control) |
| passagiersairbag |
| Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Spiegelpakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteunen |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
| Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.