30-04-2018
Elektrisch
Automaat
122.282 km
Onbekend
Onbekend
30-04-2018
Elektrisch
Automaat
122.282 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | SK-331-Z Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
122.282 km, op 10-03-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | WARMTEPOMP CARPLAY DYNAUDIO PDC STOELVERW. |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4EAZAX0
|
| RDW uitvoering |
FA1FA1MD001E0GAON1ML
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*33 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 35,80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 34,01 kWh |
| Actieradius (geschat) | 285 km |
| Actieradius zomer | 171 km |
| Actieradius winter | 147 km |
| Actieradius zonder range extender | 230 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 4,97 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 48,69 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 9,94 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,63 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 40 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,71 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 169,36 km/h |
| Verbruik geschat | 13,82 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 13,61 kWh/100km |
| Verbruik winter | 16,30 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2020 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 10-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.