22-06-2012
Benzine
Handgeschakeld
135.255 km
1.598 cc
7 l/100km
22-06-2012
Benzine
Handgeschakeld
135.255 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | S-565-GR Switch kenteken |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | AVEO |
| Tellerstand |
135.255 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
KL1T
|
| RDW variant |
KHDH1
|
| RDW uitvoering |
FBC5
|
| RDW handelsnaam |
AVEO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0270*03 |
| Omschrijving defect | De cilinder van het contactslot vertoont versnelde slijtage. Hierdoor kan het voorkomen dat vanuit de stand OFF de motor zonder tussenkomst van de bestuurder gestart wordt. |
| Materiële gevolgen | Indien het defect zich voordoet kan de motor automatisch aanslaan. Mocht de wagen in de versnelling staan en niet op de handrem dan kan het voertuig gaan rijden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een erkend reparateur. Deze zal het contactslot vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
156 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Ledig gewicht |
1175 kg
|
| Massa rijklaar |
1592 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1592 kg
|
| Laadvermogen | 417 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-01-2027 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.