02-04-2019
Benzine
Automaat
78.000 km
1.368 cc
6 l/100km
02-04-2019
Benzine
Automaat
78.000 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-298-HX Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | RIO |
| Tellerstand |
78.000 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 DynamicLine Aut. - Navigatie - Achteruitrijcamera - Cruise Control - Climate Control - PDC - Bluetooth - Nette auto! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
YB
|
| RDW variant |
B5P41
|
| RDW uitvoering |
A61AZ1
|
| RDW handelsnaam |
RIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3777*04 |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1600 kg
|
| Laadvermogen | 537 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 12 maanden wettelijke garantie |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| All-season banden |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Apple carplay / Android auto |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Extra getint glas |
| Handsfree |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Radio |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Rijstrooksensor |
| ruitenwisser achter |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmbare buitenspiegels |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.