01-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
119.769 km
1.498 cc
Onbekend
01-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
119.769 km
1.498 cc
Onbekend
| Kenteken | S-218-NR Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | MONDEO |
| Tellerstand |
119.769 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Donkergrijs metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Wagon 1.5 165pk Titanium ECC/cruise/carplay/navi/PDC/camera |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
BA7
|
| RDW variant |
UNCN1FX
|
| RDW uitvoering |
5AGBZNAAPTQ
|
| RDW handelsnaam |
MONDEO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0249*36 |
| Tellerstand |
119.769 km, op 25-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 487,00 x 185,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
1507 kg
|
| Massa rijklaar |
1607 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2260 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-01-2028 |
| ABS |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| APK bij aflevering |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur van de carrosserie |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Cruise Control |
| Dakrails aluminium |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control voor en achter |
| Parkeerassistent |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio/CD |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Sportstoelen |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Verwarmde voorruit |
| Warmtewerend getint glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.