30-11-2017
Diesel
Automaat
231.748 km
1.560 cc
4 l/100km
30-11-2017
Diesel
Automaat
231.748 km
1.560 cc
4 l/100km
| Kenteken | RH-373-F Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
231.748 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 BlueHDi Blue Lease Premium |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
BHZW-C2F000
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*04 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte v. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
108 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 445,00 x 184,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1290 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.