20-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
51.007 km
1.197 cc
6 l/100km
20-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
51.007 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | RF-706-V Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN QASHQAI |
| Tellerstand |
51.007 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 N-Vision - Navigatie I Airco I Xenon I PDC I Sport velgen I 51.000 KM - Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J11
|
| RDW variant |
D
|
| RDW uitvoering |
D03
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN QASHQAI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0963*10 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Tellerstand |
51.007 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 438,00 x 181,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audiobediening op stuur |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort pakket |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| Familie-Pakket |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht & Zicht pakket |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoud boekje aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter pakket |
| Xenon-koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.