27-11-2017
Benzine
Handgeschakeld
67.596 km
999 cc
5 l/100km
27-11-2017
Benzine
Handgeschakeld
67.596 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | RD-594-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
67.596 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI Highline R (R-LINE, TREKHAAK, CRUISE CONTROL ADAPTIEF, STOELVERWARMING, PARKEERSENSOREN, CARPLAY) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4CHZCX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ016N7MMON1VL
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*30 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 179,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1137 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 613 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 210.000 |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Brandstoffilter | 90.000 km |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Ergonomie-pakket |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Skiluik |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Velours bekleding |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.