21-12-2006
Benzine
Automaat
107.250 km
1.598 cc
7 l/100km
21-12-2006
Benzine
Automaat
107.250 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | R-285-RR Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
107.250 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6-16V AUTOMAAT|Park Sensoren|Airco|NW APK| Lm Velgen| Nette Auto |Cruise |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
9N
|
| RDW variant |
ABSBTSX01
|
| RDW uitvoering |
FA6FA69G0891N1X0GG
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0174*19 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Bij de voorairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechtert door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| CO2 uitstoot |
176 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Ledig gewicht |
1054 kg
|
| Massa rijklaar |
1640 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1640 kg
|
| Laadvermogen | 586 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 14" |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.