21-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
158.204 km
1.197 cc
5 l/100km
21-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
158.204 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | PP-290-K Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
158.204 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | , benzine, schakel, 158204 km |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCJZC
|
| RDW uitvoering |
FM5FM52T106N2VR27MM6
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*29 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | Het bij het wagengereedschap geleverde sleepoog is mogelijk niet correct gelast. |
| Materiële gevolgen | Het sleepoog kan tijdens het afslepen breken. Hierdoor valt de gesleepte auto stil en kan de sleepkabel met grote snelheid personen of voorwerpen raken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het sleepoog vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
107 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1007 kg
|
| Massa rijklaar |
1590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1590 kg
|
| Laadvermogen | 583 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX ingang |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Dubbele laadvloer |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogteverstelbare koplampen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Licht metalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio met geintegreerde bluetooth |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel in hoogte verstelbaar |
| Touchscreen |
| USB aansluiting |
| Verstelbare hoofdsteunen achter |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.