09-07-2010
Benzine
Handgeschakeld
275.414 km
1.197 cc
6 l/100km
09-07-2010
Benzine
Handgeschakeld
275.414 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | P-801-BN Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
275.414 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TSI Highline BlueMotion 5 Deurs Clima |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1K
|
| RDW variant |
ACCBZBX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ008N7MGN1
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0242*34 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
134 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 453,00 x 178,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1133 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1790 kg
|
| Laadvermogen | 657 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 04-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Onderhoudsboekje |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.