18-10-2016
Elektrisch
Automaat
86.811 km
Onbekend
Onbekend
18-10-2016
Elektrisch
Automaat
86.811 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | P-663-HH Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | UP! |
| Tellerstand |
86.811 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | e-Up! AIRCO/CRUISE/STOELVERWARMING |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AA
|
| RDW variant |
ABEABA
|
| RDW uitvoering |
FA1FA1CZ0020GAVR0N1E
|
| RDW handelsnaam |
UP!
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1167*18 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 60 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 18,70 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 17,76 kWh |
| Actieradius (geschat) | 130 km |
| Actieradius zomer | 93 km |
| Actieradius winter | 77 km |
| Actieradius zonder range extender | 133 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 5,05 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 27,70 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 9 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 0,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,30 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 222,20 km/h |
| Verbruik geschat | 15,89 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 11,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 15,93 kWh/100km |
| Verbruik winter | 19,24 kWh/100km |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Ledig gewicht |
1129 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 401 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 34 à € 37 per maand |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.