29-05-2015
Elektrisch
Automaat
88.722 km
Onbekend
Onbekend
29-05-2015
Elektrisch
Automaat
88.722 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | P-121-LN Switch kenteken |
| Merk | BMW I |
| Model | I3 |
| Tellerstand |
88.722 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Basis Comfort Advance 22 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
BMWI-1
|
| RDW variant |
1Z21
|
| RDW uitvoering |
0A040000
|
| RDW handelsnaam |
I3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1213*03 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 125 kW |
| Vermogen elektromotor | 125 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 19 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 18,05 kWh |
| Actieradius (geschat) | 139 km |
| Actieradius zomer | 133 km |
| Actieradius winter | 110 km |
| Actieradius zonder range extender | 190 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 5,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 57,89 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | DC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,30 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 308,96 km/h |
| Verbruik geschat | 15,08 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 15,12 kWh/100km |
| Verbruik winter | 18,26 kWh/100km |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Afmetingen | 400,00 x 178,00 x 1.578,00 cm |
| Ledig gewicht |
1170 kg
|
| Massa rijklaar |
1620 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1620 kg
|
| Laadvermogen | 450 kg |
| Kleur | Grijs |
| Wegenbelasting | € 41 à € 44 per maand |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| CCS laden |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.