17-11-2021
Elektrisch
Automaat
154.795 km
Onbekend
Onbekend
17-11-2021
Elektrisch
Automaat
154.795 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-498-KT Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | NIRO |
| Tellerstand |
154.795 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | DynamicLine 64 kWh|100% SOH|FACELIFT|3-FASE|LEDER|ACC|CARPLAY|CAMERA|STOEL+STUURVERW|INCL.BTW|1e EIGENAAR|NL-AUTO|NAP| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DE
|
| RDW variant |
C5E11
|
| RDW uitvoering |
E11DY1
|
| RDW handelsnaam |
NIRO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1139*12 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 64 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 60,80 kWh |
| Actieradius (geschat) | 390 km |
| Actieradius zomer | 338 km |
| Actieradius winter | 291 km |
| Actieradius zonder range extender | 455 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 8,89 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 53,88 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 17,78 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,91 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,51 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 463,51 km/h |
| Verbruik geschat | 18,09 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,80 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,33 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 438,00 x 181,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1712 kg
|
| Massa rijklaar |
2230 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2230 kg
|
| Laadvermogen | 518 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 17-11-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Grootlicht-assistent |
| Halflederen bekleding |
| Hill hold-functie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwielverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.