19-03-2014
Benzine
Automaat
102.850 km
1.197 cc
5 l/100km
19-03-2014
Benzine
Automaat
102.850 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-479-DG Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CAPTUR |
| Tellerstand |
102.850 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 1.2 TCe Expression|AUT|Trekhaak|Cruise|Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
R
|
| RDW variant |
2R40
|
| RDW uitvoering |
2R401E
|
| RDW handelsnaam |
CAPTUR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0327*59 |
| Omschrijving defect | De voorwielbinnenschermen kunnen verkeerd gemonteerd zijn. Hierdoor worden de remslangen geraakt en kunnen beschadigd raken. |
| Materiële gevolgen | Remvloeistoflekkage. Hierdoor kan een verminderde remwerking optreden. De bestuurder wordt vooraf gewaarschuwd door het oplichten van het waarschuwingslampje 'remvloeistofniveau onder minimum' en/of een lange slag van het rempedaal. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de voorwielbinnenschermen en de voorremslangen controleren en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De brandstofslang kan in contact komen met een bevestigingsbout van de motorsteun. Hierdoor kan de slang doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage met als gevolg stank, moeilijk aanslaan en uitvallen van de motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de staat van de brandstofslang controleren, zo nodig vervangen en een afstandhouder plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 412,00 x 178,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1155 kg
|
| Massa rijklaar |
1726 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1726 kg
|
| Laadvermogen | 571 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Armsteun |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth Aansluiting |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Camera |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Pack City |
| Pack Style |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.