10-01-2022
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
107.731 km
998 cc
4 l/100km
10-01-2022
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
107.731 km
998 cc
4 l/100km
| Kenteken | N-369-XF Switch kenteken |
| Merk | Kia |
| Model | Stonic |
| Tellerstand |
107.731 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 T-GDi MHEV DynamicPlusLine|Achteruitrijcamera|NLauto |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
YB
|
| RDW variant |
C5P61
|
| RDW uitvoering |
M6BDZ1
|
| RDW handelsnaam |
STONIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1077*07 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
97 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 414,00 x 176,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1125 kg
|
| Massa rijklaar |
1680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1680 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-01-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Androidauto/Mirror link |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carplay Android Iphone |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pianolak interieur afwerking |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.