3
22-11-2021
Anders
Onbekend
Onbekend
2.488 cc
Onbekend
22-11-2021
Anders
Onbekend
Onbekend
2.488 cc
Onbekend
| Kenteken | N-303-LK Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Brandstof | Anders |
| Kleur | Zwart |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DFK
|
| RDW variant |
BGDA1FX
|
| RDW uitvoering |
566DA6A2LAF
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2188*08 |
| Catalogusprijs |
€ 43.241
|
| Bruto BPM |
€ 624
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
22-11-2021
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
22-11-2021
|
| Registratie datum goedkeuring |
10-11-2021
|
| Omschrijving defect | Bij een eventuele olie- of brandstoflekkage blijven de dampen in de motorruimte achter. |
| Materiële gevolgen | Kans op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. Er zal een modificatie uitgevoerd worden waardoor de luchtstroom in de motorruimte wordt vergroot. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het glazen dakpaneel is mogelijk niet goed bevestigd aan het dakframe. |
| Materiële gevolgen | Het glazen dakpaneel kan loskomen tijdens het rijden en in het verkeer terecht komen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. Deze zal de bevestiging van het glazen dakpaneel controleren en zonodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door een motorstoring kan een scheur in het cilinderblok ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor is het mogelijk dat olie ontsnapt, waardoor in combinatie met de hitte in de motorruimte, brand onder de motorkap kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. Deze zal een software update uitvoeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 463,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1744 kg
|
| Massa rijklaar |
1844 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2320 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.