29-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
104.329 km
1.332 cc
6 l/100km
29-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
104.329 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-138-NJ Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN QASHQAI |
| Tellerstand |
104.329 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 MHEV Xtronic Tekna Plus (VIRTUAL, TREKHAAK, 360 CAMERA, CLIMA, CARPLAY, PANORAMADAK, 1e EIGENAAR) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J12
|
| RDW variant |
A
|
| RDW uitvoering |
A18
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN QASHQAI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11042*01 |
| Vermogen totaal | 116 kW |
| Vermogen elektromotor | 3,60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | De brandstofleiding bij de motor kan in de bevestigingsklem bewegen waardoor slijtage kan ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de brandstofleiding lek raken. Dit kan leiden tot brandstoflekkage en in zeldzame gevallen tot brandgevaar. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze controleert de brandstofleiding, voert waar nodig een correctie uit en vervangt de leiding indien noodzakelijk. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0231513 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 184,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1350 kg
|
| Massa rijklaar |
1985 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1985 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 19-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mirror-Link |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.