15-12-2021
Benzine
Handgeschakeld
122.075 km
1.199 cc
Onbekend
15-12-2021
Benzine
Handgeschakeld
122.075 km
1.199 cc
Onbekend
| Kenteken | N-010-RF Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 2008 |
| Tellerstand |
122.075 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 PureTech 100 Allure - Carplay, Camera, Cruise, Half Leer, Afn. Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
S
|
| RDW uitvoering |
HNKK-R1B500
|
| RDW handelsnaam |
2008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*15 |
| Tellerstand |
122.075 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 430,00 x 177,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1163 kg
|
| Massa rijklaar |
1263 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 15-12-2027 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruit rij camera |
| actieve noodgeval assistent |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| half lederen bekleding |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreking |
| Trekhaak, afneembaar |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| wifi |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.