03-05-2018
Benzine
Automaat
115.410 km
1.595 cc
5 l/100km
03-05-2018
Benzine
Automaat
115.410 km
1.595 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-565-TH Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 180 |
| Tellerstand |
115.410 km, op 30-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 180 Business Solution AMG Line Automaat |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
245 G
|
| RDW variant |
234GQ2
|
| RDW uitvoering |
OZBA1502
|
| RDW handelsnaam |
CLA 180
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0470*19 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1330 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-04-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | 75.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.