18-05-2015
Benzine
Automaat
115.981 km
1.498 cc
7 l/100km
18-05-2015
Benzine
Automaat
115.981 km
1.498 cc
7 l/100km
| Kenteken | L-561-RK Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Tellerstand |
115.981 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 Titanium 4WD |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DM2
|
| RDW variant |
M9MA2A
|
| RDW uitvoering |
5CEAQF
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0109*37 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
171 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 452,00 x 184,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1586 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 614 kg |
| Trekgewicht geremd | 1850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Driver Assistance Pack |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoel en stuurverwarming |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.